Założyłam tego bloga ,ponieważ jestem osobą ,która lubi dużo się wypowiadać. Miałam już kilka o różnych tematykach ,przeważnie były to gry, Jednak ten będzie zupełnie inny :). Przestałam grać, zaczęłam interesować się modą, psychologią. Mam też swój pamietnik - jednak nie za często w nim pisze gdyż nie mam czasu. Taka internetowa wersja ,pod postaciom bloga to dla mnie świetne rozwiązanie. Mam nadzieję ,że ktoś tu zagościł i przeczytał tą notkę :) Nie będe zbytnio pisać o sobie:) ...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz